RESTAURACJA

RESTAURACJA

Stworzyliśmy restaurację, której atmosfera i klimat odzwierciedlają naszą miłość do ojczyzny – słonecznej Italii.
Od grudnia 2012 roku serce zabiło nam mocniej w Wesołej, w okolicach Polskiego Parku Krajobrazowego. To dlatego właśnie tutaj stworzyliśmy restaurację, której atmosfera i klimat odzwierciedlają naszą miłość do ojczyzny – słonecznej Italii. Włoski design, utrzymany w tonie majestatycznej elegancji, aromatyczna kawa, której smaku nie powstydziłby się mediolański barista i oczywiście jedzenie o typowo śródziemnomorskim charakterze - a to wszystko z widokiem na weneckie motywy. Lubisz włoski klimat? Szukasz tego typu restauracji w Zakręcie, w okolicy Warszawy? Sprawdź nasza ofertę – nie zawiedziesz się!

NASZE MENU


Chcesz skosztować jak smakuje prawdziwa, włoska pizza? Delektować się smakiem wyśmienitych dań głównych i aromatycznych warzywnych zup? 
 

A może odwiedzisz nas, by spróbować słodziutkiego deseru i wyśmienitej kawy? Tyle okazji, a tylko jedno odpowiednie miejsce! Czekamy na Ciebie z utęsknieniem, by móc zademonstrować Tobie i Twoim znajomym, jak w rzeczywistości smakują prawdziwe Włochy!

ZOBACZ MENU

restauracja w Zakręcie k. Warszawy

RESTAURACJA W SERCU WARSZAWY

Do Wesołej za daleko? Szukasz Włoch bliżej swojej lokalizacji? Zapraszamy do naszej restauracji w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 1A tel. 22 717 0000

PRZEJDŹ DO RESTAURACJI

HOTEL MELA VERDE

ul. Cisowa 1 05-077 Zakręt gm. Wiązowna